Vybrané ukázky projektů

Rodinný dům v Hoštce

Stavba RD 4kk typu Bungalov pro bydlení jedné rodiny se dvěma kompletními příslušenstvími. Zastavěná plocha 149,3m2.

Litoměřice U Kapličky

Revitalizace bytového domu o počtu 24.bytových jednotek.

Ústí nad labem
Fitness CONTOURS

Dámské fitness studio v paláci Zdar.

O nás

Navrhneme Vám dům přesně podle Vašich představ. Na základě prvních konzultací si vytvoříme orientační představu o Vašem domě (o velikosti užitné plochy, počtu koupelen, pokojů, garáží, vzhledu apod.). Také nás bude zajímat Vaše představa o orientační ceně stavby a v neposlední řadě i Vaše představa o energetické náročnosti budovy. V běžném standardu, úsporném, nízkoenergetickém nebo pasivním domě.

Na základě všech těchto parametrů Vám zhotovíme návrh studie-dispozici domu v předem dohodnutém termínu. Tento první návrh pak slouží pro další konzultace na základě nichž se dům bude upravovat až do konečné podoby. V průběhu studie Vám pro lepší představivost provedeme vizualizaci domu. Také Vám navrhneme osazení domu na parcele (výškově i polohově), v rámci studie před počátkem projektu s Vámi probereme použité stavební materiály v celém domě, způsob vytápění, ohřevu vody, větrání.

Naše služby zahrnují kompletní dokumentaci a s tím související služby od projektů větších staveb až po projekty rodinných domů, vedlejších staveb… od staveb cihlových až po montované domy (dřevostavby), …novostavby i rekonstrukce - projekty rodinných domů, úpravy typových projektů, pomoc při výběru stavebního materiálu, způsobu vytápění a ohřevu vody, architektonické studie, rozpočty, průkazy energetické náročnosti, geologické, radonové a hydrogeologické průzkumy, geodetické práce, poradenství při výběru pozemku, pomoc pří výběru dodavatele.

© 2024 - PK006+1 PROJEKČNÍ KANCELÁŘ